Jak se vrátit k sobě, když Tě něco rozhodí.

Technika Excalibur. Jednoduchá pomůcka pro vlastní restart. Kdekoliv, kdykoliv, s kýmkoliv.

Chcete se umět vrátit sami k sobě, když vás někdo rozhodí? Trvá vám vracení k sobě déle než si představujete?


Ukáži vám, že je to vlastně snadné, jen je potřeba pochopit a uchopit vlastní tělo a mechanismy v nervovém systému. A pak se to stane vaším automatickým procesem!

Koupit e-book
37

spokojených čtenářů

Na všechny techniky přijdu nejdříve ve svém těle a pak jsem schopná je předat. Předávám je několik let naživo a od roku 2018 už i on-line :-) Ráda se podělím, jak jsem se k tomu dostala, co mi to vše přineslo a jak technika Excalibur mění chování lidí kolem vás.• Stalo se vám, že vás někdo rozhodí tak, že to okamžitě ovlivní vaši stávající činnost a nejde vám pokračovat? Jak to udělat, uklidnit se, mít zase uvolněné tělo, nejde si jen tak poručit. Jak věřit, že je to vlastně snadné, jen vědět jak na to

• A co když necítíte nic v těle a nevěříte, že byste mohli se sebou takto pracovat? Věřte, když cítíte rozhození, umíte cítit i pocity v těle, které slouží k navrácení do harmonie

• A jak umět v této rozhozené chvíli reagovat dospěle a ne jako malé dítě, které ječí nebo brečí?

• Jde to použít tedy všude? V práci, ve vztahu, s rodičem, s dítětem? Ano s kýmkoliv a vy děláte pořád jednu a tu stejnou věc

Možná, že toto vše se teď objevuje ve vašich myšlenkách. Dáte to, vysvětluji vše krok po kroku a součástí knihy je i audio a videonahrávka, je to skoro jako kdybychom stáli vedle sebe.

Víte, umět v sobě najít kotvu, která loď udrží v bezpečí je základní deska pro všechno ostatní. Proto jsem se rozhodla sdílet svou zkušenosti formou e-Booku Jak se vrátit k sobě, když Tě něco rozhodí - kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv,


Ve videu uvnitř vám ukáži, jak postupovat a co dělat, aby jste mohli praktikovat, dokonce zde píšu i to, co se může potom dít, až budete pozorovat změny u sebe i v okolí.

Nalaďte se teď na to, že už to umíte, že víte, jak se hned vrátit po rozhození nebo dokonce zůstat pevní a v klidu i když fouká mezilidská vichřice.

A to není všechno, chování ostatních lidí k vám začne být s respektem a úctou, začnou vnímat vaši hodnotu a důležitost. Rozhodujete se a komunikujete jasně. Vaše energie zůstává u vás bez zbytečného výdeje. Stejným způsobem umíte jít do větší hloubky příjemného prožitku včetně intimity.


Umět se k sobě vrátit a zůstat pevní už vyžaduje vytrénovanou zkušenost a každý trénink začíná někde u trenéra. Na práci s mozkem, nervovým systéme a podvědomím si vždy zvolte zkušeného a certifikovaného trenéra. Vždy hledím na to, aby mí klienti poznali ve svém těle, co se jim děje a co s tím mohou sami dělat, když je potká ať už negativní nebo pozitivní situace.

Je to jednoduché a z pohodlí domova - trenink po internetu! Vytvořila jsem ho pro ty z vás, kdo:• Chcete být přirozenou autoritou
• Znáte osobní rozvoj a chcete dál zkoumat sami sebe a vnitřní pohyby ve svém těle
• Chcete být pevní ve svých rozhodnutích a udržet je
• Rádi byste znali svůj způsob uzemnění , zakotvení
• Chcete se chovat dospěle, jednat asertivně a efektivně
• Chcete, aby s vámi lidé přestali manipulovat a zneužívat vás.
• Chcete mít jasno jednou provždy

Ráda vám předám zkušenosti a video-návod.
Kolik že to bude stát?

249,-

cena ebooku vč. DPH

Ocenila jsem ji takto, když jsem seděla s manželem na kafi a dortech, 4 kafe a dva raw dorty jsme zaplatili podobnou částku a mě napadlo, že to byste možná zaplatili, kdybyste šli s kámoškou na kafe, abyste se trochu uklidnili.

Ať se vám cena zdá nebo nezdá dobrá, obsah je hodnotný a když budete praktikovat, máte tuto zkušenost už navždy a pro všechny své budoucí situace za jednorázovou cenu, což je zisk větší než za 249 Kč.

e-Book obsahuje i BONUS


HRA s dechem, kde můžete více rozšířit své tělesné poznatky a udělat něco pro své zdraví. Tak pojďte do toho, stačí udělat jeden krok - totiž kliknout :-D

Po té vyplňte vaše údaje v objednávce - prosím pečlivě a zaplaťte kartou nebo bankovním převodem. E-Book obdržíte ihned poté, co dorazí vaše platba.

Koupit e-book
14

dní garance vrácení peněz

 • Technika Excalibur je skvělá, a proto doporučuji všem, aby se ji naučili a praktikovali ve svém životě. Opravdu funguje :)
  Mgr. Pavlína Faistová Hanyková
 • Excalibur allias zakořenění - Jindřiška jej popisuje tak, že je snadno proveditelný třeba i ve frontě nebo v přítomnosti člověka, který není příjemný. Užitečný nástroj, jak nechat tělo, aby se zpět vrátilo do pohody. Díky za to!
  Vendula Mátlová
  Cestovatelka a provozovatelka e-shopu se šperky, oblečením a doplňky z přírodních materiálů - www.pachamama.cz
 • Petra Hefnerová
  Musím říct, že e-book "Jak se vrátit k sobě", který jsem si dnes přečetla, přesně zapadl do toho, co momentálně prožívám. Perfektní načasování aneb když je žák připraven, učitel se dostaví. :) Pochopila jsem, jak je důležité udržet si odstup od chování ostatních a být schopná vybudovat si vlastní hranice.
  Petra Hefnerová